Jesteśmy nową firmą na rynku dostaw paliwa lotniczego JET A-1 oraz tankowania statków powierzanych, jednak nasz fundament tworzą profesjonaliści, którzy od lat zbierali doświadczenie w międzynarodowych przedsiębiorstwach obsługujących wiele portów lotniczych w całej Europie. Nasz zespół postanowił połączyć siły, aby w oparciu o wysokie standardy wyniesione z poprzednich projektów, zagwarantować naszym partnerom najwyższą jakość usług dostępną na rynku poprzez cztery filary przyświecające naszym działaniom: bezpieczeństwo, doświadczenie, profesjonalizm i elastyczność. W tych czterech słowach zawarta jest filozofia pracy, która przyświeca każdemu pracownikowi PARTNERS 4 SKY.

BEZPIECZEŃSTWO to dla nas kluczowy aspekt współpracy w tak newralgicznej dziedzinie jaką jest obsługa paliwowa samolotów. Świadomi zagrożeń jakie niesie za sobą każda taka operacja dbamy o to by jakość naszych usług była na najwyższym światowym poziomie, a każde zadanie wykonywane przez nasz zespół odbywało się w komfortowym i przede wszystkim bezpiecznym środowisku dla wszystkich osób zaangażowanych w prace na pokładzie statków powietrznych.

Pomimo że jesteśmy młodą firmą na rynku to bazujemy na DOŚWIADCZENIU naszych pracowników, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że żadne przygotowanie nie może równać się praktyce uzyskanej podczas planowania wielu skomplikowanych operacji na co dzień. Kadra, którą posiadamy może poszczycić się sukcesami zarówno na polu operacyjnym jak i współpracą z partnerami oczekującymi najwyższej jakości usług.

PROFESJONALIZM członków naszego zespołu to aspekt, do którego przykładamy dużą wagę. Pochylając się nad każdym projektem dbamy o najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. Dbamy o to by plan każdej współpracy był przez nas w pełni zrealizowany na najwyższym poziomie zapewniającym komfort usługi partnerom, którzy nam zaufali. Nasi pracownicy są odpowiednio przygotowani, aby każdą realizację poprowadzić na sto procent swoich możliwości.

ELASTYCZNOŚĆ Na liście priorytetów naszej firmy bardzo wysokie miejsce zajmuje zadowolenie naszych klientów – zarówno z jakości naszych usług jak i z możliwości dostosowywania ich indywidualnie, dlatego każdy projekt traktujemy jednostkowo, a jego ramy ustalamy z naszymi partnerami, których głos jest kluczowy w przeprowadzanych przez nas realizacjach. Chcemy, aby firmy, które nam zaufały, miały pewność, że nasze wspólne projekty są jak najbliżej ich oczekiwań.

Witamy na pokładzie